Ergenekon Mahallesi Suadiye Caddesi No:34/B Yenimahalle - Ankara - Türkiye Telefon : +903123433206 +905325221542

Ankara Armut Minder Bulmak Artık Sorun Değil

-Ankara Armut Minder Bulmak Artık Sorun Değil

Ankara Armut Minder Bulmak Artık Sorun Değil

Ankara Armut Minder

Ankara Minder, Armut Minder, Ankara Armut Koltuk Takımları “Ankara Minder” açıldığından beri artık sorun değil.

Yıllardır cafelerde, oyun parklarında, otellerde, bahçelerde veya evlerimizde kullandığımız armut minderler. Kullanışlı olması ve az yer kaplaması niteliğinden dolayı en fazla tercih edilen koltuk veya minder grupları haline geldi. Yapılan araştırmalar armut minderlerin işletmelerde kullanımının müşterilerin ilgisini daha çok çektiğini gösterdi.  Konfor açısından mekanlarda tercih edilen bu minderler çeşitliliği ve renkleri ile göz kamaştırıyor. "<yoastmark İster deri ister kumaş armut koltuk tercih edin, her çeşidinde rahatlık ve konfor var. Bu minderlerin seri üretime geçildiği yıllarda ilk üretiminin yapılması oldukça beğenildi ve hiç eleştiri konusu olmadı. Şöyle anlatmak gerekirse, yeni piyasaya çıkarılan ve tercihe göre değişen ürünler vardır. Bunlar bazı alıcılar ve müşteriler tarafından eleştirilir ve tercih edilmezler. Ama ankara armut minder veya ankara armut koltuk denilince kullanıcıların gözünde hemen renk renk armut koltuk tasarımları belirir ve şirinliği sayesinde yüzde bir gülümseme bırakır. İşte bu yüzden üretimi sürekli olarak devam eden ve tutulan bu ürünlerin üretimide ülkemizde oldukça yaygınlaşmaya başladı.

Armut Minder Temizliği

Armut Minderlerin temizlenmesi hiç sorun değil ! Çünkü kir tutmayan kumaşla kaplı olan bu koltukların kolaylığına bayılacaksınız. Silinerek hemen temizlenen bu koltuk görünümlü minderler antibakteriyel olması açısından çocuk odalarında oldukça sık tercih ediliyor.  Deterjansız ıslak bezle bile silindiğinde eski halini hemen alan bir ürün daha duydunuz mu ? İşte bu armut koltuk görünümlü armut minderlerin en önemli özelliğini oluşturuyor.

Ankara Armut Minder Kalitesi

Sağlamlığına diyecek yok. Neden mi ? Çünkü hor kullanıma göre imal ediliyor. Bizim gibi rahatlığına düşkün bir millet düşünün, bu koltukların başına neler gelmezki?  Zıplayarak üzerine oturanlar mı dersiniz. Yumuşaklığı hoşuna gidip konuyu abartanlar mı dersiniz. Her türlü hor kullanım mevcut. Sağlamlığını granür ile sağlıyor üreticiler. Kumaş ise güç yırtılan bir kumaş.  Gelin şimdi imperteks gibi sağlam bir kumaştan üretilen bu koltukların özelliklerini inceleyelim …

Armut Minder Görünümlü Koltuk

  • Armut minder & armut koltuk ürünü imperteks kumaştan üretilmiştir.
  • Kılıfında çift fermuar ve baskı dikiş kullanılmıştır.
  • Su geçirmez olup ıslak bir bez ile silinerek temizliği kolaylıkla yapılabilir.
  • Ev, iş yeri, cafe, anaokulu, kreş, kütüphane, okul, restorant, oyun alanları, otel, bahçe vb. yerlerde kullanılmaktadır.
  • Her ebatta ölçüleri bulunmaktadır. Olmayan ölçüler ise üretilir.
  • İç dolgu malzemesi strafor boncuk granül oluşmaktadır.

İşte bu linkten tüm armut minder gruplarını inceyebilirsiniz …

Buradan Sitenin Armut Minder ile ilgili tüm içeriğine ulaşabilirsiniz. 

By |2019-11-30T11:51:49+03:00Kasım 30th, 2019|Categories: Minderci|Tags: , , , |1 Yorum

About the Author:

Bir yorum

  1. Jameswatly 10:47 de 23 Nisan 2020 - Yanıtla

    I value the data on your websites. Thank you so much.

Siz de fikrinizi belirtin

+905325221542